جميع المنتجات
-
منظف سائل / سائل غسيل اطباق / صابون
-
Bulk bag detergent powder
-
Top quality laundry powder
-
Carton Laundry detergent
-
Cheap price washing powder
-
OEM detergent powder
-
Eco-Friendly washing powder
-
Good quality washing powder
-
Hand washing powder
-
Low price detergent powder
-
Clothes washing powder
-
OEM washing powder
-
Top quality detergent powder
-
Bulk bag washing powder
-
Branded laundry detergent
-
Mohamoda saleemGood quality, good service, best price, many thanks for your kind. -
MR OmarDear Lucy,all my family like u, like your goods, everybody said your quality is perfect, wonderful, many thanks for your honest heart! -
Lars OllsonDear Miss Lucy, Many thanks for your good quality, best price, it is worth to trust, we already long relation, we will continue. -
Mr jaberriHI, Lucy, i got your goods, it is exactly quality, we trust u, hope continue with u, thks -
Mr Shary MohanmodHello, Lucy, I got your blue color powder, it is nice and wonderful, exactly quality that we want, hope your business going very well... -
السيد لارسHi, Lucy, Many thanks for your help on 100g sachets washing powder, quliaty is very good, customers like too much, -
السيدة فاطوعزيزتي (لوسي) ، جودتك جيدة جداً، أحب منتجاتك، أتمنى أن تكوني أفضل! شكراً لك
الكلمات الدالة [ bulk detergent washing powder ] مباراة 308 المنتجات.
200 غرام 500 غرام مسحوق أبيض مع جسيمات زرقاء
| اللون: | مسحوق أبيض مع جزيئات زرقاء |
|---|---|
| رغوة: | رغوة عالية / رغوة متوسطة / رغوة منخفضة |
| الكثافة: | 300-480 جم / لتر |
ALTAJ 25kg مسحوق الغسيل القابل للتحلل البيولوجي / صابون التجميع / صابون الغسيل للملابس غسيل مع رغوة منخفضة إلى سوق دبي
| استخدام: | غسيل الملابس |
|---|---|
| لون البودرة: | الأزرق والأبيض والأخضر والأزرق |
| قابل للتحلل: | نعم.. |
منتجات منظفات التنظيف الجاف بالبودرة الاحترافية مواد تغليف قابلة لإعادة التدوير لمنظفات التنظيف الجاف منظف الغسيل للحصول على لمسة نهائية خالية من العيوب لأمريكا الجنوبية
| اللون: | مسحوق أبيض مع جزيئات زرقاء |
|---|---|
| التخزين: | 3 سنوات |
| رغوة: | رغوة عالية / رغوة متوسطة / رغوة منخفضة |
مسحوق المنظفات OEM بالجملة عالية الجودة السائبة التجارية غسالة اليد غسل المنظفات المعطرة إلى أفريقيا
| ميناء الصين: | تشينغداو |
|---|---|
| اللون: | أحمر ، أخضر ، أبيض |
| رغوة: | مرتفع ، متوسط ، منخفض |
popular Madar brand low price detergent powder/washing detergent powder to africa market
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price Term: | FOB |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
best price for 500g,350g oem detergent powder/washing machine detergent powder to jordan
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
| Delivery Time: | within 25 days after the deposit 30% or L/C at sight orginal |
good quality low price 1.5kg,2kg,2.5kg detergent powder/washing detergent from shandong
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price Term: | FOB |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
OEM 1% - 46% Active Matter low price Detergent powder/Phosphate Free Detergent Powder
| Detergent Type: | Cleaner |
|---|---|
| Detergent Use: | Apparel |
| Port of China: | Qingdao |
we manufacture 10kg,5kg low price detergent powder/speckles detergent powder to dubai
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price Term: | FOB |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
best price 10kg oem detergent powder/25kg oem laundry detergent powder with high quality
| Detergent Type: | Cleaner |
|---|---|
| Detergent Use: | Apparel |
| Port of China: | Qingdao |

