جميع المنتجات
-
منظف سائل / سائل غسيل اطباق / صابون
-
Bulk bag detergent powder
-
Top quality laundry powder
-
Carton Laundry detergent
-
Cheap price washing powder
-
OEM detergent powder
-
Eco-Friendly washing powder
-
Good quality washing powder
-
Hand washing powder
-
Low price detergent powder
-
Clothes washing powder
-
OEM washing powder
-
Top quality detergent powder
-
Bulk bag washing powder
-
Branded laundry detergent
-
Mohamoda saleemGood quality, good service, best price, many thanks for your kind. -
MR OmarDear Lucy,all my family like u, like your goods, everybody said your quality is perfect, wonderful, many thanks for your honest heart! -
Lars OllsonDear Miss Lucy, Many thanks for your good quality, best price, it is worth to trust, we already long relation, we will continue. -
Mr jaberriHI, Lucy, i got your goods, it is exactly quality, we trust u, hope continue with u, thks -
Mr Shary MohanmodHello, Lucy, I got your blue color powder, it is nice and wonderful, exactly quality that we want, hope your business going very well... -
السيد لارسHi, Lucy, Many thanks for your help on 100g sachets washing powder, quliaty is very good, customers like too much, -
السيدة فاطوعزيزتي (لوسي) ، جودتك جيدة جداً، أحب منتجاتك، أتمنى أن تكوني أفضل! شكراً لك
الكلمات الدالة [ oem washing powder ] مباراة 435 المنتجات.
we are oem washing powder factory to produce 10kg,15kg 25kg for hand or washing machine
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price term: | Fob |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
we accept 15g-1000kg oem detergent powder/oem washing powder with your own brand
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
| Delivery Time: | within 25 days after the deposit 30% or L/C at sight orginal |
oem washing powder factory produce oem detergent powder with good quality from linyi
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price term: | FOB |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
نوعية جيدة مسحوق الغسيل oem مسحوق الغسيل oem مسحوق الغسيل المنظفات oem مسحوق الغسيل عطر جيد لأمريكا
| يكتب: | منظف |
|---|---|
| نوع المنظفات: | منظف |
| استخدام المنظفات: | ثياب |
shandong factory manufacture cheap whitening laundry powder/500g,350g cheap price washing
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Packaging Details: | 35g,125g,200g,350g,500g,1kg,2kg-1000kg in bulk bag |
| Delivery Time: | 25 days after receive the deposit. |
oem 1kg,0.5kg,0.75kg laundry detergent powder/carton laundry detergent with cartons packag
| Detergent Type: | Cleaner |
|---|---|
| Detergent Use: | Apparel |
| Shape: | Powder |
we manufacture blue color detergent powder/low price blue detergent powder/blue washing po
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price Term: | FOB |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
تخصيص بالجملة مسحوق المنظفات السائبة عالية رغوة مسحوق الغسيل الأنظف غرفة الغسيل سوبر ماركت الملابس OEM
| ميناء الصين: | تشينغداو |
|---|---|
| شرط السعر: | Fob أو CNF CIF |
| رغوة: | مرتفع ، منخفض ، متوسط |
نوعية جيدة مصنع تصنيع مسحوق الغسيل كيس الغسيل مسحوق الغسيل في الماء البارد لحماية الفكرية
| نوع المنظفات: | منظف |
|---|---|
| استخدام المنظفات: | ثياب |
| شكل: | بودرة |
مسحوق الغسيل 50 كجم مسحوق الغسيل 500 جرام مسحوق الغسيل 25 كجم مسحوق الغسيل 250 جرام مسحوق الغسيل 20 كجم مسحوق المنظفات OEM
| ميناء الصين: | تشينغداو |
|---|---|
| تفاصيل التغليف: | كيس التعبئة عادة من 25 جرام إلى 1000 كيلوجرام لكل كيس ، كما تريد |
| وقت التسليم: | في غضون 25 يومًا بعد الإيداع 30٪ أو خطاب اعتماد عند الاطلاع عليه أصليًا |

