جميع المنتجات
-
منظف سائل / سائل غسيل اطباق / صابون
-
Bulk bag detergent powder
-
Top quality laundry powder
-
Carton Laundry detergent
-
Cheap price washing powder
-
OEM detergent powder
-
Eco-Friendly washing powder
-
Good quality washing powder
-
Hand washing powder
-
Low price detergent powder
-
Clothes washing powder
-
OEM washing powder
-
Top quality detergent powder
-
Bulk bag washing powder
-
Branded laundry detergent
-
Mohamoda saleemGood quality, good service, best price, many thanks for your kind. -
MR OmarDear Lucy,all my family like u, like your goods, everybody said your quality is perfect, wonderful, many thanks for your honest heart! -
Lars OllsonDear Miss Lucy, Many thanks for your good quality, best price, it is worth to trust, we already long relation, we will continue. -
Mr jaberriHI, Lucy, i got your goods, it is exactly quality, we trust u, hope continue with u, thks -
Mr Shary MohanmodHello, Lucy, I got your blue color powder, it is nice and wonderful, exactly quality that we want, hope your business going very well... -
السيد لارسHi, Lucy, Many thanks for your help on 100g sachets washing powder, quliaty is very good, customers like too much, -
السيدة فاطوعزيزتي (لوسي) ، جودتك جيدة جداً، أحب منتجاتك، أتمنى أن تكوني أفضل! شكراً لك
الكلمات الدالة [ 25kg oem detergent powder ] مباراة 236 المنتجات.
top quality 100g, 200g 300g low price detergent powder/washing powder to afirca market
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price Term: | FOB |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
high quality 30g,350g,500g,1kg 100g low price detergent powder/laundry powder with super brand name to africa
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price Term: | FOB/CNF/CIF |
| Used for: | Appearl |
Eco-friendly OEM washing powder/3 in 1 washing powder packing plastic bags/blue powder detergent with very nice perfume
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Term of Price: | FOB/CNF/CIF |
| Used for: | Appearl |
good price 30g,50g,70g,90g oem washing powder/oem washing detergent powder to Africa
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price term: | Fob |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
we are big supplier of detergent laundry powder/oem washing powder factory from linyi city
| Port of China: | Qingdao |
|---|---|
| Price term: | Fob |
| Packaging Details: | bag packing usually from 25g to 1000kg per bag, as you want |
إنتاج مسحوق المنظفات الأزرق/مواد الترقية/غسيل المسحوق في FOB الحل النهائي للمعايير العالية إلى الولايات المتحدة
| الأمور النشطة: | 4٪ -40٪ |
|---|---|
| النموذج: | مسحوق |
| مدة السعر: | فوب |
عطر عالي الجودة 25kg Luandry detergent/ detergent مسحوق luandry المستخدم للتنظيف في المياه الصلبة والناعمة إلى دبي
| اللون: | الأبيض والأخضر والأزرق والوردي وما إلى ذلك |
|---|---|
| مدة الصلاحية: | 3 سنوات |
| شرط السعر: | فوب |
ألتاج الرغوة المنخفضة 25 كجم كيس بكمية كبيرة مسحوق المنظفات المركزية عالية مع عوامل ترقية للاستخدام الآمن للبيئة
| النموذج: | مسحوق |
|---|---|
| الأمور النشطة: | 4٪ -40٪ |
| صديق للبيئة: | نعم.. |
ALTAJ حزمة مناسبة كيس بكمية مسحوق المنظفات / رائحة جيدة / مسحوق غسيل البرج الرش المستخدم في المياه الصلبة والناعمة
| السمة: | مخزن، مُلمع ألياف مُضاف |
|---|---|
| استخدام: | غسيل الملابس |
| القدرة على إزالة البقع: | عالية |
high quality 25kg bulk bag washing powder/25kg washing powder/25kg detergent powder with high foma to dubai market
| Type: | Detergent |
|---|---|
| Detergent Type: | Cleaner |
| Detergent Use: | Apparel |

